Yorgan Yıkama

Evlerinizde kullandığınız her türlü battaniye çeşidini ücretsiz servisimiz ile evinizden almaktadır ve fabrikamıza yıkanmak üzere götürmektedir.

Yorganların temizleme işlemine başlamadan önce varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır.

Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünkü yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. Elyaf da olsa yün de olsa çok az bir nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır. Tamamen kuruyan yorganlar ambalaj’lanır ve adresine teslim edilir. Servis esnasında hijyene çok önem vermekteyiz. Ayrıca yorgan ve battaniyeler makineler de tek tarafa doğru sıkma işlemi yapıldığından asla bozulmaz ve kırışmaz. Makineden çıkan yorganlar ütülenmiş gibi düz olurlar.

Evrim Yorgan Yıkama Öncelikle ön yıkama işlemine tabi tutulmaktadır.

Kirinden ve suyundan arınmış olan yorgan özel dış etkenlerden arındırılmış kurutma odamıza alınır, yorganınızın üzerinde hiç nem kalmayacak şekilde yıkanır kuruyan yorganınız  paketlenerek size ulaştırılır.

0212 758 97 87
0536 484 09 58
0539 881 04 79