Stor Perde Yıkama

Stor perdelerin yaşamımıza girmesiyle birlikte evlerimizi veya iş yerlerimizi süsleyen aksesuar olmaktan öte zorunlu bir ihtiyaç haline geldiğini söylememiz gerekir. Stor perdelerin kendine özgü bir yıkama tekniği vardır. Bu nedenle de kendi başımıza yapabileceğimiz bir yıkama türü olmaktan çıkmıştır.

Stor perdeler yapısı itibari ile kullanımı ve oluşabilecek hatalarda tamiri kolay ve temiz kullanıldığı takdirde ömürleri uzun olan perdelerdir. Çok temiz kullanıldığında veya düzenli bir şekilde temizleme ve yıkama yapıldığında 10 yıla kadar kullanılabilmektedir.

Store perde yıkama sektöründe en son teknoloji ürünleriyle bu hizmeti sunan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibinde stor perdelerinizi itina ile yıkmakta ve temizlemektedir.

Ücretsiz servis ağımızla yılın her günü, dört mevsim hizmet sunan firmamız, stor perdelerinize ve diğer perde çeşitlerinizde bulunan her türlü leke ve kirleri çıkarma konusunda uzmanlığını kanıtlamış durumdadır…

Evrim stor perde konusunda özel dizayn edilmiş makine ve yıkama aparatlarıyla, konusunda uzman çalışanlarıyla, stor perdelerinizi uzun yıllarda yepyeniymiş gibi kullanabilmenize fırsat ve imkan sağlamaktadır.

Bir telefon kadar yakınınıza olduğumuzu unutmayın, sunduğumuz stor perde yıkama hizmetinden sizler de yararlanın….
0212 758 97 87
0536 484 09 58
0539 881 04 79